Szukaj

Niezbędnik weselny

W nawiązaniu do naszej dzisiejszej rozmowy telefonicznej kilka słów na temat zastosowania Nux vomica po weselu.

Wraz z żoną natrafiliśmy na dr A. Stankiewicza około 2 miesiące temu, pomógł nam w kilku kwestiach zdrowotnych w tym czasie. Dodatkowo podczas jednej z wizyt, w trakcie luźnej rozmowy, kiedy to wspomnieliśmy, iż wybieramy się w krótce na wesele, zdradził nam sekret, że po suto zakrapianej imprezie, można czuć się dobrze następnego dnia. Wspomniał o leku o nazwie Nux vomica.
Bez zbędnych pytań lek zakupiliśmy i po skończonej zabawie, przyjęliśmy zgodnie z zaleceniami. Po około 4 - 5 godzinach obudziliśmy się nie odczuwając syndromów poimprezowych poza niewyspaniem. Naszym zdaniem specyfik ten wykazuje działanie istnie magiczne. Jego działanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!!!
Z poważaniem
Oliwia i Gustaw Tomczyk

Ps. Kochani jak widzicie homeopatia ma szerokie zastosowanie. Gdzie i jak można stosować homeopatię nauczycie się na pierwszym homeopatycznym kursie non-profit dla początkujących🥳🥳🥳 Korzyści z udziału w kursie to, poznanie podstaw homeopatii, poznacie reakcje polekowe, nauczycie się stosowania homeopatii w infekcjach, kaszlu czy zapaleniu ucha środkowego itd🍀🍀🍀 I to wszystko bezpłatnie ❤️❤️❤️Start 5.09.2019 o godzinie 18.00 na facebooku pshk. Bez zapisów, podawania adresu mailowego czy innych udogodnień.