Szukaj

DR ARKADIUSZ STANKIEWICZ

Dr Arkadiusz Stankiewicz

DYPLOMOWANY HOMEOPATA KLASYCZNY

Absolwent SHI

Pierwszą edukację i dyplom homeopaty zdobył w Paracelsus Schule w Hanowerze. Dr Arkadiusz Stankiewicz jest dyplomowanym homeopatą klasycznym z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentem SHI, szkoły homeopatii klasycznej w Szwajcarii, założonej przez największego nauczyciela i mistrza, nieżyjącego już dr Mohinder S. Jus.

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA

Pracuje z pacjentami od ponad 30 lat

Dr Arkadiusz Stankiewicz jest dyplomowanym homeopatą klasycznym z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje z pacjentami od ponad trzydziestu lat i zebrał olbrzymią wiedzę wynikającą z samej praktyki oraz studiów pod kierunkiem wybitnych nauczycieli homeopatii klasycznej.

ZAŁOŻYCIEL
PSHK W GDYNI

Dyrektor PSHK

Ponad piętnaście lat temu założył PSHK w Gdyni, w której do dziś jest dyrektorem kursów. W pracy dydaktycznej oraz w leczeniu trzyma się ściśle zasad homeopatii klasycznej, tak jak była nauczana przez twórcę homeopatii Samuela Hahnemanna w najsłynniejszym dziele pt. ORGANON i nigdy nie odchodzi od tych zasad.

W ostatnich latach nawiązał też współpracę z dr Farokhiem Masterem, znanym na całym świecie homeopatą, z kliniki homeopatycznej w Mumbaju oraz z jego doświadczonym zespołem. Zaowocowało to również kilkutygodniowym okresem praktyki w klinice dr Mastera. W Indiach poznał również dr Rajana Sankarana. Był gościem założonej przez niego akademii homeopatycznej oraz przebywał w jego ośrodku „The other song”.

Jest członkiem LIGA MEDICORUM HOMOEOPATHICA INTERNATIONALIS oraz autorem książki „Infekcja Stop”. Zawiera ona receptę, jak postępować w trakcie choroby, co przyspiesza powrót do zdrowia i normalnej, codziennej aktywności. Zawarte w niej historie z gabinetu pokazują jak ważny jest związek pomiędzy tym co myślimy i robimy, a naszym zdrowiem.

Dr Stankiewicz posiada również doktorat z psychologii, pracę doktorską obronił na Uniwersytecie Gdańskim. Praca ta, dotyczyła predyktorów zachowań prozdrowotnych. Swoje osiągnięcia naukowe i praktyczne przedstawia w publikacjach takich jak Psycho-oncological aspects of breast cancer treatment, czy Związek cech osobowości, depresyjności i lęku w przebiegu leczenia chorób nowotworowych i na konferencjach naukowych między innymi na XI Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej, XV Jubileuszowym Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego, czy konferencji First International Interdisciplinary Conference on organ Transplantation w Bydgoszczy. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek w wieku 17 i 8 lat. Jego hobby to aikido, posiada czarny pas w tej dyscyplinie. Ćwiczy intensywnie również Mastro Defense System. Obydwie dyscypliny doskonali pod okiem swojego senseia Tomka Tyszki w Gdyni.

Autor książki

Tłumacz bestsellerów

Umów się na wizytę