Szukaj
SEMINARIUM Metoda Dr Jusa

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na SEMINARIUM – „METODA DR JUSA”.Zapraszamy wszystkich miłośników homeopatii, studentów wszystkich szkół i praktykujący homeopatów! Ta wiedza potrzebna jest nam wszystkim! 🙏

DR Mohinder Singh Jus

Choć Dr Mohinder Singh Jus zmarł wiele lat temu, pozostawiając pustkę w sercach wielu ludzi, jego nauki i styl pracy żyją po dziś dzień! Jego zaangażowanie, wiedza, pokora oraz miłość dla drugiego człowieka uczyniły z niego niedościgniony wzór do naśladowania dla wielu współczesnych homeopatów.
 
Dr Jus uważał, że dobór leku dla chorego człowieka nie powinien być pozostawiony jedynie rubrykom Repertorium. W swojej praktyce kładł nacisk na obserwację pacjenta:
„W każdym przypadku uważnie obserwuję reakcję podczas wywiadu (…). Odkrywam nawet najlepszego aktora. Używam wszystkich zmysłów, aby poczuć i dotknąć człowieka. Jeśli pacjent wycofa się i chroni przy „drzwiach wejściowych”, natychmiast próbuję znaleźć wejście innymi drzwiami (…) Jestem bardzo wytrwały w zadawaniu pytań i nie odpuszczę dopóki nie upewnię się, że właściwie uchwyciłem obraz pacjenta”

Informacje o seminarium

Spotkanie poprowadzi Dr Martine Jus wspólnie z Gabriellą Keller-Rebmann. W programie znajdziemy nieedytowane, dydaktyczne filmiki z nagranymi przypadkami z gabinetu Dr Jusa, ukazujące jego perfekcjonizm i styl pracy. Filmiki opatrzone będą komentarzem naszych prelegentek. Tych materiałów nie zobaczycie nigdzie indziej! 
 
❗️Seminarium NIE będzie transmitowane ani nagrywane! Nie będzie więc możliwości obejrzenia spotkania w późniejszym czasie.
 
👉 KIEDY: 1-2 października 2022 roku (sobota godz: 9-17 z przerwą na obiad, niedziela: 9-14)
👉 GDZIE: Hotel Gromada, Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa
❗️Spotkanie będzie tłumaczone z języka niemieckiego na polski.
 
👉 Koszt seminarium wynosi 680zł (płatne w dwóch ratach lub jednorazowo). Bezzwrotna kaucja (350zł) będąca potwierdzeniem uczestnictwa płatna do 5.09.2022r. Całość kwoty należy wpłacić do 23.09.2022r
⚠️ Koszt uczestnictwa zgłoszonego po 10.09.2022r wynosić będzie 950zł (płatne w jednej racie).
👉 Opłaty prosimy wnosić na konto bankowe Polskiej Szkoły Homeopatii Klasycznej:
✅ 47 1020 1853 0000 9102 0441 1401, tytułem: „Seminarium Dr Jus, Twoje imię nazwisko oraz numer telefonu”
 
❓Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy:
📧 sekretariat@pshk.pl
 
Apelujemy do Homeopatów! Ze względu na osobisty rozwój oraz dla dobra naszych pacjentów – wszyscy powinniśmy tam być! 🙏
 
To jak, będziecie z nami? 👀🧡

WSzystkie wiadomości