Szukaj
Bolerioza - porady praktyczne Dr Arkadiusz Stankiewicz

Sezon letni to idealny czas na korzystanie z piękna natury podczas spacerów po lasach czy łąkach. Na pewno niejedna osoba odczuwa pewien niepokój, gdy widzi wysoką trawę, a w myślach pojawia się pytanie grozy: „Czy odpowiednio zabezpieczyłam się przed inwazją kleszczy?”. Czasami słyszymy, że warto przyjąć lek homeopatyczny Ledum przed wejściem do lasu. Może się to sprawdzić, ale nie wolno tego nadużywać. Tzn raz na sezon jest to dozwolone, ale nie więcej. I pod warunkiem, że pacjent nie jest w leczeniu całościowym, ponieważ w tym przypadku to działanie nie jest zalecane.

Czy homeopatia może pomóc uporać się z boreliozą?

Od wielu lat prowadzę pacjentów z boreliozą. Są to pacjenci którzy cierpią na uciążliwe dolegliwości miesiące czy nawet lata po ugryzieniu kleszcza. Podzielę się z wami jednym krótkim przypadkiem z praktyki.

Nie tak dawno temu miałem okazję rozmawiać z przestraszoną pacjentką, która pytała mnie czy na pewno nie będzie żadnych komplikacji z powodu rozwiniętej już boreliozy. To trudne pytanie dla homeopaty, ponieważ wiąże się z oczekiwaniem ze strony pacjenta i dużą nadzieją na wyleczenie dzięki tej metodzie. Jednak wszystko jest możliwe Moi Drodzy 🙂

Jakie objawy prezentowała pacjentka?

  • silne osłabienie
  • stan podgorączkowy
  • i klasyczny rumień, który był wyraźnie widoczny na załączonym przez pacjentkę zdjęciu (zdjęcie poniżej)
Porady homeopatyczne leczenie boleriozy

Oczywiście moglibyśmy rozważać różne możliwości i myśleć jaki lek dostała pacjentka, dlaczego i w jakiej dawce, ale w tym przypadku nie o to chodzi.

W homeopatii nawet podczas leczenia tej samej choroby u różnych osób, może zostać zaordynowany zupełnie inny lek – wszystko zależy od objawów. Ale to już wytrawni znawcy homeopatii oczywiście wiedzą od dawna 😉

To co jest dla nas najbardziej istotne to to, że tak jak oczekiwałem, po podaniu właściwego leku nasza pacjentka w ciągu paru dni doszła do siebie – rumień zaczął ustępować, osłabienie i gorączka również, a niepokój pacjentki z powodu choroby ustąpił do zera.

Czy homeopatia leczy boreliozę? Dla Miłośników homeopatii odpowiedź jest prosta: odpowiednio dobrany lek homeopatyczny wyleczy również boreliozę.

Jeśli kiedykolwiek przydarzy Ci się ta choroba zwróć swe oczy w kierunku homeopatii, a efekty leczenia szybko Cię zaskoczą – oczywiście miło zaskoczą 🙂

Dr Arkadiusz Stankiewicz

WSzystkie wiadomości